Reference

Oto, snižovala jsem na 37, celkem jsem uhrála 37 stable ford a zase jsem byla na bedně. Hezký víkend! Milana (SMS)

 

Ahoj rodinko, musím se pochlubit, že jsem dnes zahrála 40 stablů, ale nejdůležitější je, že jsem několikrát zahrála tak nádherné rány, že jsem z toho byla hotová, mám totiž šikovného trenéra. Mějte se fajn. Daniela (SMS)

 

Oto, zdravím a hlásím se z Berouna. Zaměřila jsem se a driver a putt. Mám radost. Skóre na zlepšení to není, ale užila jsem si to. Hezký den a na viděnou. Milana (SMS)

 

Milý Oti, tak jsem ti chtěla říct, že nejenom Daniela má skvělého trenéra, ale i já! Na dnešním turnaji na Jezeře jsem nahrála 47 bodů:):):) Vyhlášení bude v 19, jsem zvědavá, co to udělá s mým handicapem. Pa Petra (SMS)

 

Milý Oto, zdraví tě vítěz turnaje Pepa Janeček s novým handicapem 32,5!!! Já jsem uhrála moc hezkých 36 bodů. Tvoji Pepa a Petra (SMS)

 

Milý Oto, teprve teď jsme se dostali domů, a tak si poměrně pozdě dovolujeme Ti moc poděkovat za Tvoji trpělivost, vstřícnost a noblesu s jakou jsi nás dovedl po 4 měsících k dnešnímu závěru a také k novému začátku… Přejeme Ti, ať se Ti všechno daří a celé Tvé rodině hodně zdraví a štěstí. Těšíme se na shledanou. Jirka a Naďa (SMS)