Individuální kurzy

Vážení a milí golfisté,

sezóna 2022 je tu, a proto bych Vám rád nabídl 50% slevu na první lekci.

Výuka začátečníků i pokročilých skupinovou či individuální formou pro děti i dospělé.

Budu se na Vás těšit v  Hodkovičky.

Individuální lekce

Pod osobním vedením profesionálního PGA trenéra Otakara Mareše

Standardní součástí lekcí je využití Scout Analyzer nebo Zenio.

25 min. /  700,- Kč
 50 min. / 1400,- Kč

Balíček  lekcí

5 x 25 min. / 3000,- Kč
5 x 50 min. / 6000,- Kč

Pod osobním vedením fyzioterapeutky Mgr. Julie Demekové

Zaměřené na správné držení těla, zapracování nových pohybových vzorů, konzultace ohledně zdravotních a pohybových limitací s návrhem jejich řešení.

25 min. / 600,- Kč
 50 min. / 1200,- Kč

 

Speciální balíčky bez kterých se hráči, kteří to s golfem myslí
vážně, neobejdou! Určeno pokročilým nebo výkonnostním hráčům.

Analýza švihu

Video rozbor + 50 minutová lekce / vhodné pro středně pokročilé – výkonnostní hráče.

Díky srovnání se špičkovými golfisty zjistíte, jak by váš švih měl nebo mohl vypadat.

Průběh:

Nejprve bude Váš švih natočen pomocí Casio exilim 300fr (10-20min). Do týdne Vám trenér Otakar Mareš s pomocí V1 professional vytvoří detailní komentovaný video rozbor techniky švihu a porovnání se švihem světového PGA hráče – ukázka zde: (odkaz na YouTube) . Tato nahrávka Vám bude zaslána na email před 50-minutovou praktickou lekcí, při které se s trenérem soustředíte na odstranění zjištěných chyb a nepřesností v technice švihu za využití kamerového systému Scout Analyzer. Nahrávky švihu (před a po) z lekce dostanete na email nebo nahráné na flash disku.

 Cena: 2000,- Kč

Hloubková analýza putování

(80 min.) – pro 1 osobu“- pro všechny výkonnostní skupiny hráčů, od rekreačních golfistů až po výkonnostní hráče

Průběh:

Na začátku tréninku je na Váš putter připevněn snímač, který během několika putů zanalyzuje vaši patovací techniku. Otakar Mareš vám naměřené parametry vyhodnotí. Následně se v praktické části zaměříte na své slabiny v patování. Výstupem z lekce je pdf dokument, ve kterém máte o patování přehledně zobrazena veškerá data, včetně porovnání se špičkovými profesionály.

 Cena: 1500,- Kč

 

Unikátní lekce s PGA trenérem a fyzioterapeutkou

(60 min) – určeno pro výkonnostní hráče nebo jednoduše golfisty, kteří chtějí posunout svou hru o stupeň výš nebo pro hráče se špatnými pohybovými návyky způsobenými úrazem, operací páteře nebo jiných částí pohybového ústrojí.

Průběh:

Lekce s trenérem Otakarem Marešem a fyzioterapeutkou Julií Demekovou z týmu profesora Pavla Koláře, která v roce 2012 školila fyzioterapeuty Roryho McIlroye. Během lekce je využívaný špičkový kamerový systém Scout Analyser. Tato lekce je zaměřena na ladění pohybu na základě dokonalé znalosti anatomie a biomechaniky. Je nezbytností pro výkonnostní hráče, ale může také pomoci golfistům zdravotně limitovaným po úrazech nebo náročných operacích pohybového ústrojí.

Hráč je během švihu natočený kamerovým systémem Scout Analyser. Bezprostředně probíhá konzultace trenéra s fyzioterapeutkou, společně aplikují poznatky z kamer a pozorování přímo na hráčův pohybový vzorec při švihu. Nechte se vést skutečným odborníkem, který vám pohyb nejen vysvětlí a ukáže, ale následně s vámi pohyb provede a pomůže vám ho zapracovat do vašeho pohybového stereotypu.Výsledkem je zlepšení pohybu ve smyslu efektivity hry i jeho vlivu na zdraví hráče. Výstupem je nahrávka a srovnání švihu před a po absolvování lekce.

 Cena: 2000,- Kč