Chci začít s golfem

Speciální balíčky lekcí určené začínajícím golfistům, rozdělené do tří kategorií podle dosavadních zkušeností jednotlivce, součástí balíčku je závěrečná zkouška způsobilosti (teoretická a praktická část) tzv. „zelená karta“.

Nikdy jste golf nehráli? A přesto jste se do něj zamilovali při sledování světových turnajů na sportovním kanále? Nebo vás zlákali přátelé golfisté a vy nevíte jak na to? Chcete od začátku trénovat pod vedením profesionála a tím zkrátit výukovou křivku a vyvarovat se začátečnických chyb? Pokud ano, je tento balíček pro vás ten pravý!

8 lekcí po 50 minutách + „ZELENÁ KARTA“ – závěrečná zkouška, skládající se ze hry na 9 jamkách a závěrečného testu z pravidel. Celkem zkouška trvá 3 – 4 hodiny.
9 900,- Kč

Už jste si někdy někde nějaké míčky odpálili, ale zatím to není ono? Měli jste jen ojedinělou příležitost trénovat se zkušeným trenérem a nyní chcete začít trénovat systematicky? Máte pocit, že trénovat sám nestačí a rady přátel nepomohly? Pokud chcete dát svému golfu správný směr a zlepšit svou hru, je tento balíček správnou volbou!

4 lekce po 50 minutách + „ZELENÁ KARTA“ – závěrečná zkouška, skládající se ze hry na 9 jamkách a závěrečného testu z pravidel. Celkem zkouška trvá 3 – 4 hodiny.
5 900,- Kč

Hrajete golf už nějakou dobu a myslíte si, že vám to celkem jde a chcete vyrazit na svůj první turnaj? Nebo jen potřebujete „zelenou kartu“, aby jste si mohli jít zahrát na hřiště s přáteli?
Pokud jste takto zdatní, vyberte si tento balíček.

kontrolní 30-minutová lekce + „ZELENÁ KARTA“ – závěrečná zkouška, skládající se ze hry na 9 jamkách a závěrečného testu z pravidel. Celkem zkouška trvá 3 – 4 hodiny.
2 900,- Kč